Anykštėnai dalyvavo imtynių čempionate Vilniuje

124Sausio 9-10 dienomis Vilniuje vyko Lietuvos graikų – romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių čempionatas.

Anykščių kraštui šiame čempionate atstovavo 21 sportininkas. Imtynininkai į namus parsivežė ne vieną komplektą medalių.

Domas Krikščiūnas dalyvavo laisvosiose ir graikų -romėnų imtynių varžybose. Laisvosiose imtynių varžybose pogrupio kovose, pasiekęs vieną pergalę ir patyręs vieną pralaimėjimą, kovoje dėl bronzos medalio,  rezultatu 6 : 8 nusileido didesnę patirtį šioje imtynių  šakoje turinčiam varžovui iš Vilkaviškio.

Graikų – romėnų imtynių čempionato pogrupio kovose pralaimėjo Panevėžio miesto imtynių treneriui Mariui Baranauskui, vėliau pasiekė dvi pergales ir iškovojo bronzos medalį svorio kategorijoje iki 59 kilogramų.

Ramūnas Dagys po ilgos pertraukos vėl sugrįžo ant kilimo ir parodė kietą technišką kovą pogrupio kovose. Finalinėje kovoje pralaimėdamas sportininkui iš Klaipėdos Justinui Galkinui atliko staigų numušimą į parterį ir turėdamas pranašumą netikėtai darydamas riedinį suklydo ir buvo paguldytas varžovo ant menčių.

Ramūnui atiteko sidabro medalis svorio kategorijoje iki 66 kilogramų.

Šiame svoryje pagirtinai kovojo ir Tomas Sobolevskis, kuris pogrupio kovose pasiekė vieną pergalę, kovoje dėl patekimo į finalą nusileido Ramūnui Dagiui ir kovodamas dėl trečios vietos su Lietuvos

olimpinio sporto centro auklėtiniu Justu Petrovičiu likus penkiolikai sekundžių dar vedė kovą ir buvo arti medalio, bet praleido ataką į liemenį ir liko be prizinės vietos.

Tomas čempionate iškovojo penktą vietą.Pirmą suaugusiųjų imtynių čempionato medalį svorio kategorijoje iki 85 kilogramų iškovojo Giedrius Valeika.

Pogrupio kovose pasiekė vieną pergalę ir pralaimėjęs olimpiniam prizininkui Aleksandrui Kazakevičiui, kovodamas dėl bronzos medalio, užtikrintai įveikė varžovą iš Klaipėdos.

Šiame čempionate pagirtinai kovojo ir Gitas Sobolevskis, kuris svorio kategorijoje iki 80 kilogramų laimėjo penktą vietą. Moterų imtynių čempionato aukso medalius nesunkiai iškovojo savo svorių favoritės: RugilėAbraškevičiūtė ( 75 kg.), Danutė Domikaitytė ( 69 kg .)  Indrė Bubelytė (60 kg.). Sidabro medalį laimėjo Greta Čeponytė ( 69 kg.), bronzos medalius laimėjo Rimgailė Čeponytė ir Deimantė Kabočiūtė ( 60 kg.), Monika Daukaitė ( 53 kg.) ir Kristina Domikaitytė ( 63 kg.).