40245Anykščiuose vyko Lietuvos futbolo federacijos organizuojamų moterų „Ladygolas“ žaidynių turas.

Dailiosios lyties atstovės varžėsi trijose amžiaus grupėse: 6kl. ir jaunesnės, 8kl. ir jaunesnės bei 10kl. ir jaunesnės.

Labai smagu, kad Anykščių rajone užsiregistravo nemažai komandų – net 10.

Bendroje rikiuotėje apskrityje nusileista tik Utenai (13 ekipų).

6kl. ir jaunesnės sportininkės varžėsi A.Baranausko pagrindinėje mokykloje.

Prizines vietos pasiskirstė taip: be konkurencijos čempionėmis tapo A.Baranausko „Šilėlio“ mergaitės, antrą vietą užėmė K.Inčiūros “Vikruolės“, trečia – A.Vienuolio “Vienuolietės“.

Apdovanojimus komandoms įteikė ir sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Dalia Kugienė.

8kl. ir jaun., 10kl.ir jaun. varžėsi Troškūnų K. Inčiūros gimnazijoje.

Pirmoji vieta (8kl. ir jaun.) atiteko K.Inčiūros „Jaunimėliui“, antroji – K.Inčiūros „Troškūnietėms“, trečioji – Traupio„Žvaigždutėms“.

J.Biliūno „JBG“ tapo čempione 10 kl. ir jaun. amžiaus grupėje, antros liko K.Inčiūros„Gimnazistės“.

Kiekviena dalyvavusi komanda gavo po salės futbolo kamuolį, prizinėms vietoms buvo įteikti medaliai, nugalėtojoms – taurė.

Į Troškūnus apdovanoti mergaičių buvo atvykęs Utenos apskrities „Ladygolas” koordinatorius Arūnas Rastenis.

Pirmąsias vietas savo grupėje iškovojusios mergaitės kovo pradžioje vyks į Uteną, kur atstovaus mūsų rajonui tolesnėse varžybose. Linkime sėkmės.