Anykščiuose vyko berniukų krepšinio turnyras (FOTO)

Gegužės 15 dieną Anykščiuose vyko draugiškas berniukų (gim. 2005-06 metais) krepšinio turnyras.

Jame be šeimininkų dar dalyvavo Rokiškio ir Kupiškio komandos.

Atidarymo rungtynėse susitiko Anykščių ir Kupiškio krepšininkai.

Nuo pat pirmųjų minučių aikštėje užvirė atkakli kova, abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir po dviejų kėlinių nežymiai pirmavo svečių komanda. Trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje anykštėnai ne kartą buvo pasiviję priešininkus, bet rungtynių pabaigoje šiek tiek geriau sužaidę kupiškėnai šventė pergalę 44:52.

Rezultatyviausiai Pauliaus Leonavičiaus auklėtinių gretose žaidė: T. Klastauskas (23 tšk.) ir D. Eimontas (7 tšk.).

Antrose rungtynėse susitiko Kupiškio ir Rokiškio ekipos. Arši kova prasidėjo nuo pirmojo ginčo kamuolio ir tęsėsi visą mačą.

Rungtynių nugalėtojai sprendėsi paskutinėmis sekundėmis ir tik po lemiamos kupiškėnų klaidos jais tapo Rokiškio krepšininkai (57:52).

Kupiškio komandoje rezultatyviausiai žaidė: A. Totoris (39 tšk.), Rokiškio ekipoje – N. Juozapavičius (22 tšk.).

Trečiųjų rungtynių metu sprendėsi turnyro nugalėtojai. Susitikimą sėkmingiau pradėjo Anykščių komandos žaidėjai, kurie po dviejų kėlinių turėjo apčiuopiamą persvarą.

Tačiau rokiškėnai nenuleido rankų ir pagerinę gynybą pradėjo vytis varžovus. Vis dėlto anykštėnams pavyko atsilaikyti ir jie šventė pergalę 38:36.

Rezultatyviausiai žaidė: T. Klastauskas (11 tšk.) ir M. Čerškus (10 tšk.).

Pasibaigus paskutinėms rungtynėms paaiškėjo, kad turnyre trečiąją vietą užėmė Anykščių krepšininkai, antrąją – kupiškiečiai, o pirmąją – Rokiškio atstovai.

Taip pat buvo apdovanoti naudingiausi kiekvienos komandos žaidėjai. Jais tapo: Nedas Beinoras (Rokiškis), Adrijus Totoris (Kupiškis) ir Tautvydas Klastauskas (Anykščiai).