Anykščių slidininkai dalyvavo varžybose Madonoje ir Priekulėje

4047Liepos 11-20 dieną Anykščių KKSC  ir klubo “Viesulas” slidininkai dalyvavo mokomojoje treniruočių stovykloje Madonoje (Latvija).

Stovyklos metu sportininkai treniravosi Madonos sporto mokyklos slidinėjimo sporto bazėje, buvo surengtos bendros treniruotės, varžybos su vietos slidininkais.

Anykštėnai džiaugėsi puikia sporto baze, gera riedučių trasa.

Porą dienų namuose pailsėję sporto centro auklėtiniai išvyko į Priekulę, kur vyko atviras Latvijos slidininkų vasaros čempionatas.

Jame dalyvavo virš 150 sportininkų.

Čia puikiai sekėsi Ąžuolui Bajoravičiui, kuris tapo nugalėtoju elito grupėje, 10 km. klasikiniu stiliumi.

Tokio pat ilgio distancijoje, tik įveikdamas ją laisvu stiliumi, Ąžuolas finišavo trečias.

Kiti anykštėnai iškovojo: Fausta Repečkaitė – antrą ir ketvirtą, Edvinas Šimonutis – septintą ir penktą , Eglė Savickaitė-  dvyliktą ir aštuntą, Kamilė Vaišvilaitė – devintą ir dešimtą vietas, Paulius Januškevičius du kartus finišavo penktas .