Anykščių rajono salės futbolo čempionate paaiškėjo finalo dalyvės

Praėjusį savaitgalį baigėsi Anykščių rajono futbolo pirmenybių pusfinaliai ir paaiškėjo, kas susikaus dėl 3 vietos ir kas pretenduos tapti šių metų čempionais.

Pirmieji į kovą stojo „Veteranai“ – „Ramybė-strėlės“.

Pirmą susitikimą 3-2 laimėjo „Veteranų“ komanda. Mačo pradžioje tiek vieni, tiek kiti sportininkai stengėsi saugoti savo vartus ir daug dėmesio skyrė gynybai. Nors pirmieji įvartį įmušė „Veteranai“, tačiau atsigavę po šoko ramybiečiai pradėjo spausti varžovus ir tai jiems leido persverti rezultatą – 2-1.

Taip buvo išlygintas ir bendras serijos rezultatas (4-4), todėl paskutinis kėlinys turėjo būti intriguojantis.

Visgi, „Veteranai“ išlygino rezultatą 2-2, o netrukus pirmavo 4-2. Šturmą surengė ir „Ramybė-strėlės“ -4- 4. Tačiau to neužteko perlaužti serijos eigos ir į finalą žengė „Veteranai“ (7:6).

Antroji dvikova – „Penkiasdešimt“ – „Šiandien plotas“. Pirmajame mače buvo užfiksuotas rezultatas 13-7 „Šiandien plotas“ naudai.

Atrodė, kad laukia tik formalumas, bet „Penkiasdešimt“ nuo pirmųjų minučių spaudė varžovus po visą aikštę ir sugrąžino intrigą – po pirmojo kėlinio pirmavo 5-0.

Antrajame kėlinyje buvo pelnytas šeštasis įvartis ir taip išlygintas bendras rezultatas (13-13). Visgi, pavargę „Penkiasdešimt“ praleido keturis įvarčius. Galutinis rezultatas – 7-4 ir į finalą keliauja „Šiandien plotas“.

Finaluose laukia įdomios dvikovos. Ateikite pasigrožėti futbolu.