Anykščių rajono krepšinio pirmenybėse – atkaklios kovos

54050545Praėjusį savaitgalį Anykščių rajono krepšinio pirmenybėse vėl netrūko įdomių ir atkaklių rungtynių. KKSC jaunimas tik po atkaklios kovos 67:63 palaužė „Patriotų“ pasipriešinimą ir toliau  kovoja dėl patekimo į atkrentamąsias varžybas.

Labai įdomi kova vyko tarp dviejų rajono miestelių. Pirmoje rungtynių pusėje sėkmingiau žaidė „Kavarskas“ ir turėjo 12 taškų pranašumą.

Tačiau po pertraukos svėdasiškiai susizgribo ir rungtynių pabaigoje palaužė varžovus – 73:67.

Susitikimas tarp „Liberalų“ ir „Švietimo“ komandų taip pat vyko labai atkakliai.

Viso mačo metu nė vienai ekipai nepavyko įgyti didesnės persvaros ir viskas sprendėsi rungtynių pabaigoje.

Likus žaisti 3 min. 45 s. dėl išnaudoto pražangų limito „Švietimo“ komanda aikštėje galėjo remtis tik keturiais žaidėjais.

Nors tuo metu veteranai pirmavo tik 2 taškais, jie nepasimetė ir sėkmingai sužaidę mačo pabaigą palaužė varžovą (75:69).

„Policijos“ krepšininkai įspūdingu metimu iš toli išplėšė pratęsimą, tačiau jo metu turėjo pripažinti ,,energetikų” pranašumą.

Lyderis „Taifūnas“ tris kėlinius strigo troškūniečių gynyboje. Ketvirtajame kėlinuke, vedami savo lyderio T.Juodelio, ,,juodieji” ne tik pavijo priešininkus, bet ir sugebėjo persverti rezultatą savo naudai.

Paskutinį kėlinuką „Taifūnas“ laimėjo 24:11, vien per jį Tautvydas pelnė 16 taškų.

Rungtynių rezultatai:

KKSC (A.Butkys 25, G. Dubauskas 10, R.Pavilanskas 10, D.Kiela 9 tšk.) – „Patrīotai” (V.Žalatkovas 24, M.Gražys18, P.Kisielius11 tšk.) 67:63
„Taifūnas“ (T. Jodelis po 30, E.Sriubas 16, D. Vanagas 10 tšk.) – „Troškūnai“ (T.Urbonas 19,T.Sniceris 11, V.Peleckas 10 tšk.) 71:67
„Cosmos“ (G. Šniaukštas 25, Ž. Žiukas 17, J.Banys 12 tšk.) – „Patriotai“ (V.Žalatkovas 23, J.Juknevičius 11, M.Gražys 10 tšk.) 74:59
„Svėdasai“ (P.Martinonis 28, P. Kiaušas 22, I.Gutmanas 8 tšk.) – „Kavarskas“ (T.Laurinavičius 24, A.Kvietkauskas 13, A.Pauliukevičius 7 tšk.) 73:67
„Švietimas“ (R.Šližys 28, S. Živatkauskas 17, P.Leonavičius 12 V. Kestorius 10 tšk.) – „Liberalai“ (M.Sargūnas 18, E.Bartaševičius 15, M.Tamulevičius 11 tšk.) 75:69
„Energetinė Statyba“ (D. Juknevičius 30, V. Mačionis 29, N.Vildžius 18 tšk.) – „Policija“ (P.Mėlynis 19, G.Rudokas ir A.Stasiūnas po 18, M.Taleišis ir A.Zaicevas po 10tšk.) 93:87 (po pratęsimo)