Anykščių rajono futbolo pirmenybėse sužaistos dvejos rungtynės

Praėjusį savaitgalį buvo sužaistos dar dvejos Anykščių kūno kultūros ir sporto centro organizuojamų Anykščių rajono futbolo pirmenybių rungtynės.

Pirmieji į kovas stojo “Veteranai” ir “Šiandien plotas”.  “Veteranai” nuo pirmųjų rungtynių minučių pradėjo aktyvų puolimą ir rezultatas tapo 3:0. “Šiandien plotas” pavyksta sušvelninti rezultatą ir prisivyti varžovus, vėliau abi komandos pelnė po įvartį, pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 4:2 “Veteranų” naudai. Antrajame kėlinyje vyko atkakli kova, tačiau rungtynės sėkmingiau susiklostė “Veteranams”, kurie laimėjo varžybas rezultatu 6:4 ir pelnė 3 taškus.

Kitame susitikime kovojo “Penkiasdešimt” ir “Ramybė-strėlės”. Abi komandos pergalės atveju turėjo progą pakilti laipteliu aukščiau turnyrinėje lentelėje. Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova, rezultatas buvo lygus 2:2. Antrajame kėlinyje “Ramybė-strėlės” pavyksta atsiplėšti nuo varžovų ir persverti rezultatą 5:3, vėliau seka rezultatyvios varžovų atakos ir rezultatas tampa lygus 5:5. Likus žaisti kelioms sekundėms iki kėlinio pabaigos, po apmaudžios vartininko klaidos “Penkiasdešimt” praleidžia varžovų įvartį ir po patirto pralaimėjimo, turnyrinėje lentelėje savo poziciją užleidžia “Ramybės-strėlėms”.

Ateinantį savaitgalį vyks paskutinis turas prieš atkrintamąsias varžybas.