Anykščių KKSC berniukų komanda P.Kūgio turnyre – trečia (FOTO)

52545Sausio 4 dieną vyko trenerio P. Kūgio atminimui skirtas krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo berniukų komandos iš Ukmergės, Visagino, Kupiškio ir Anykščių.

Pirmose rungtynėse susitiko Anykščių ir Visagino komandos. Rungtynių pradžioje geriau sekėsi svečių komandai, kuri po pirmų dviejų kėlinių pirmavo šešių taškų persvara. Po ilgosios pertraukos anykštėnai susikaupė ir kėlinį laimėjo trylikos taškų persvara. Ketvirtasis kėlinys vyko labai įtemptai,  svečiai sumažino anykštėnų pranašumą, o rungtynių pabaigoje dar ir persvėrė rezultatą.  Anykščių krepšininkai paskutinėmis sekundėmis dar galėjo išsigelbėti, bet metimai skriejo pro šalį ir rungtynes pralaimėjo rezultatu 52:54. Daugiausia taškų Anykščių komandai įmetė M. Aviža 15, K. Girnius 12 ir S. Bagačius 7, Visagino komandoje išsiskyrė T. Gasparavičius, įmetęs 40 taškų.

Antrose rungtynėse susitiko Ukmergės ir Kupiškio komandos. Šiose varžybose intriga vyko tik pirmus du kėlinius, kai pirmaudavo tai viena, tai kita komanda. Po ilgosios pertraukos pradėjo ryškėti ukmergiškių pranašumas ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje laimėtojas jau buvo aiškus, rezultatu 65:76 laimėjo Ukmergės krepšininkai. Rezultatyviausiai Ukmergės komandoje žaidė V. Puikys 24 tšk., I. Leonavičius 20 tšk., P. Bagdonas 10 tšk., Kupiškio komandoje puikiai rungtyniavo A. Totoris 43 tšk., Daunaravičius 13 tšk..

Prieš mažąjį finalą buvo surengtas baudų metimo konkursas, kuriame dalyvavo visi krepšininkai. Po labai emocingų ir įtemptų  baudų metimo varžybų nugalėtoju tapo ir taikliausiu baudų metiku buvo pripažintas Visagino komandos atstovas T. Gasparavičius.

Dėl trečios vietos kovojo Anykščių ir Kupiškio komandos. Kova vyko taškas į tašką iki ketvirto kėlinuko, kuriame daugiau jėgų  buvo išsaugoję Anykščių krepšininkai, kurie pradėjo tolti nuo savo priešininkų, taip jiems nepalikdami jokios vilties. Rungtynes rezultatu 58:45 laimėjo ir trečiąją vietą iškovojo Anykščių komanda, kurioje rezultatyviausiai žaidė T. Bartašius 16 tšk., S. Bagačius 14 tšk. Ir K. Girnius 9 tšk., Kupiškio komandoje išsiskyrė A. Totoris 23 ir Daunaravičius 12 tšk..

Dėl pirmos vietos susigrūmė Ukmergės ir Visagino komandos. Šiose varžybose nuo pat pirmų minučių išryškėjo Ukmergės pranašumas, kurie neatsipalaidavo visų rungtynių  metu ir iškovojo lengvą pergalę rezultatu 49:34 taip laimėdama pirmąją vietą.

Ukmergės komandoje rezultatyviausiai žaidė P. Bagdonas 21 tšk., V. Puikys 14 tšk., Visagino ekipoje nesulaikomas buvo  T. Gasparavičius, pelnęs 32 taškus.

Turnyro uždaryme dalyvavo P. Kūgio bendražygiai, o komandas apdovanojo legendinis Anykščių ir visos Lietuvos krepšininkas S. Jovaiša, kuris įteikė taures bei medalius, taip pat ir išskirdamas naudingiausius komandų krepšininkus,  kuriais tapo A. Totoris iš Kupiškio, K. Girnius iš Anykščių, T. Gasparavičius iš Visagino ir P. Bagdonas iš Ukmergės komandų.

Trenerio P.Leonavičiaus info ir foto

Autorius: -

Pasidalinkite