Anykščių KKSC auklėtiniai dalyvavo sunkiosios atletikos varžybose Klaipėdoje

klaipedojeBirželio 12 – 13 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunučių sporto žaidynių sunkiosios atletikos varžybos, kuriose startavo Anykščių KKSC auklėtiniai.

Dalyvių konkurencija buvo nemaža. Iš mūsų sportininkų dauguma užėmę ketvirtąsias vietas nenusimena, nes jiems tai buvo debiutiniai startai tokiose varžybose.  Žaidynėse trečiąją vietą iškovojo Mindaugas Dilys, antrąją  – Gytis Klimanskas.

Kitą dieną vyko Gran Prix Klaipėda 2014 varžybos,  kuriose rungėsi sportininkai iš septynių šalių. Šiose varžybose dalyvavo Gintarė Bražaitė ir Arnas Šidiškis. Gintarei  pavyko pagerinti Lietuvos rovimo rekordą 86 kg. ir ji tapo absoliučia nugalėtoja.  Arnas Šidiškis išrovęs 150 kg. ir išstūmęs 180 kg.  liko penktas. Tai tik parodo kokio aukšto lygio buvo varžybos.