Anykščių imtynininkai dalyvavo tarptautiniuose imtynių turnyruose

Untitled-4Gegužės pirmosiomis dienomis Anykščių imtynininkai dalyvavo dviejuose tarptautiniuose imtynių turnyruose Klaipėdoje ir Sedlicoje (Lenkija). Klaipėdoje įvykusiame graikų-romėnų imtynių turnyre, skirtame kariuomenės ir visuomenės dienai paminėti, be Lietuvos imtynininkų dalyvavo Baltarusijos, Lenkijos ir Latvijos sportininkai.

Deimantas Žvikas turnyre iškovojo sidabro medalį svorio kategorijoje iki 71 kg.

Sedlicos (Lenkija) tarptautiniame moterų imtynių turnyre dalyvavo Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Lenkijos sportininkės.

Geriausiai sekėsi Gabijai Dilytei (svorio kategorija iki 37 kg) ir Gretai Čeponytei (67 kg), kurios iškovojo turnyro nugalėtojų vardus savo svorio kategorijose. Greta finalinėje kovoje įveikė pajėgią Ukrainos sportininkę. Gerai kovojusi Viktorija Buinauskaitė (65 kg) finalinėje kovoje po atkaklios kovos nusileido Baltarusijos imtynininkei. Bronzos medalius iškovojo Vestina Navikaitė (44 kg), Anelė Kavaliauskaitė (49 kg), Rimgailė Čeponytė (60 kg) ir Auksė Rutkauskaitė (63 kg).

Anykščių imtynininkai dėkingi Rimantui Juodeliui už suteiktą transportą nuvykti į varžybas.