Anykščių imtynininkai dalyvavo įvairiose varžybose (FOTO)

10270769_402702563202886_5604594204633967520_nPer paskutinį laikotarpį Anykščių imtynininkai dalyvavo įvairiose varžybose. Lietuvos čempionate Kaune geriausiai sekėsi moterų imtynių atstovėms. Moterų atvirame čempionate be lietuvaičių kovojo sportininkės iš Baltarusijos, Latvijos ir Lenkijos.

Geriausiai Lietuvos imtynininkei Danutei Domikaitytei negalėjo pasipriešinti nei viena varžovė. Ji svorio kategorijoje iki 69 kilogramų tapo nugalėtoja, antrą vietą šioje svorio kategorijoje laimėjo Vaiva Belovaitė.

Atkakli finalinė kova vyko tarp Indrės Bubelytės ir Baltarusijos sportininkės. Nors Indrė beveik visą kovą pralošinėjo, bet likus 30 sekundžių susikaupė, atliko gražų metimą ir paguldė varžovę ant menčių. Trečiąsias vietas savo svorio kategorijose iškovojo Justina Labakojienė, Rugilė Abraškevičiūtė ir Rimgailė Čeponytė. Neblogai kovojo ir vaikinai. Tomui Sabolevskiui, Gyčiui Galiniui ir Giedriui Valeikai pritrūko tik vienos pergalės, kad laimėtų medalius. Visi šie sportininkai iškovojo penktąsias vietas savo svorio kategorijose.

Visuomenės ir kariuomenės dienai skirtame imtynių turnyre Klaipėdoje Anykščių sportininkai kovojo ne tik dėl medalių, taurių, bet ir dėl piniginių prizų. Nugalėtojų vardus savo svorio kategorijose iškovojo Vidmantė Kavaliauskaitė, Gabija Dilytė ir Giedrius Binkys. Antrą vietą laimėjo Viktorija Buinauskaitė, o trečias vietas Valius Kavaliauskas, Auksė Rutkauskaitė, Rimgailė Čeponytė ir Gytis Galinis.

Tarptautiniame moterų imtynių turnyre Siedlicoje (Lenkija) pagirtinai kovojo jaunosios sportininkės. Turnyre ant kilimo kovojo Lenkijos, Lietuvos, Latvijos ir Baltarusijos imtynininkės. Rimgailė Čeponytė tapo šio turnyro nugalėtoja. Antrą vietą  laimėjo Vidmantė Kavaliauskaitė, trečią – Gabija Dilytė.

Traupietė Rugilė Abraškevičiūtė debiutavo Europos moterų imtynių kadetų čempionate Sofijoje ( Bulgarija ). Vienintelei Lietuvos moterų imtynių atstovei čempionato burtai pirmoje kovoje suvedė su būsima čempionato nugalėtoja,  Rusijos sportininke, kuriai pralaimėjo rezultatu 8 x 0, o paguodos kovoje Rugilė nusileido didesnę patirtį turinčiai Austrijos sportininkei.

Domui Krikščiūnui turėjusiam dalyvauti čempionate prieš pat varžybas nepasisekė. Likus savaitei iki varžybų treniruotės metu patyrė traumą ir privalėjo praleisti čempionatą.