Anykščių biatlonininkai išbandė jėgas persekiojimo rungtyje

2452Slovakijoje vykstančiame Pasaulio jaunių ir jaunimo biatlono čempionate anykštėnai startavo persekiojimo rungtyje.

Į šią rungtį patenka 60 geriausių sprinto dalyvių, kurie startuoja tokiu intervalu, kiek atsiliko nuo lyderio.

„Prieš tai vykusi sprinto rungtis susiklostė nelabai sėkmingai, nes Kotryna Vitkūnaitė suklydusi tris kartus finišavo 56-ta, o Linas Banys – keturis kartus, todėl buvo 60-tas ir tik finiše iškovojo teisę startuoti persekiojime.

Viskas toliau abiems sportininkams klostėsi pagal tą patį scenarijų.

Pirmoje ugnies linijoje, atlikę po vieną netaiklų šūvį, jie daugiau neklydo ir po kiekvienos ugnies linijos vis kilo aukštyn.

Linas finišo liniją kirto 36-tas, o šios dienos rezultatas buvo 19-tas.

Kotryna iš 56 vietos pakilo į 50-tą.

Darija Jankauskaitė sprinto rungtyje suklydusi net 6 kartus į persekiojimo rungtį nepateko“, – sakė treneris B.Vitkūnas.

Lietuvoje likę biatlonininkai dalyvavo Ignalinoje vykusiose slidinėjimo pirmenybėse.

3 km nuotolyje nugalėtoju tapo Lukas Žukauskas, ketvirtas finišavo Domas Jankauskas, septintas – Lukas Šereika.

Mergaičių grupėje trečią vietą užėmė Viktorija Kapancova.

5 km nuotolyje šešta finišavo Laima Banaitytė.