Anykščių biatlonininkai dalyvavo įvairiose varžybose

278287Italijoje vykstančiose tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės varžybose anykštėnas Linas Banys pirmą kartą į startą stojo su vyrais.

Šią teisę jis išsikovojo prieš Naujus metus, gerai pasirodęs jaunimo taurėje.

10 km. sprinto rungtyje, tarp 110 finišavusių dalyvių, Linas užėmė 64 vietą. Jam pritrūko tik 20 sek. iki Pasaulio taurės normatyvo įvykdymo ir galimybės dalyvauti su pačiais pajėgiausiais planetos biatlonininkais.

Moterų grupėje 7,5 km sprinto rungtyje Kotryna Vitkūnaitė tarp 99 finišavusių dalyvių užėmė 63 vietą.

Vokietijoje vykstančiose Pasaulio  biatlono taurės varžybose, 10 km. sprinto rungtyje, anykštėnas Vytautas Strolia tarp 102 finišavusių sportininkuų užėmė 63 vietą.

Otepėje (Estija) vykusiame atvirame Estijos biatlono čempionate startavo 183 dalyviai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

Jaunių grupėje, 6 km. sprinto rungtyje, Darija Jankauskaitė finišavo aštunta, Laima Banaitytė – devinta.