Anykštėnams puikiai sekėsi sunkiosios atletikos turnyre Panevėžyje

sunkioji_atletika24Vasario 7 d. Panevėžyje vyko atviras miesto sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionatas.

Šiose varžybose dalyvavo Panevėžio, Šiaulių, Kauno, Marijampolės, Rokiškio ir Anykščių komandos. Puikiai sekėsi Anykščių KKSC auklėtiniams.

Varžybų nugalėtojais tapo:  Mindaugas Dilys sv. kt. iki 35 kg., Gytis Klimanskassv. kt. iki 40 kg., Tomas Miškeliūnas sv. kt. iki 50 kg. ir Mindaugas Janulis sv. kt. iki 94 kg.

Antrąsias vietas iškovojo: Ramūnas Skapas sv. kt. iki 45 kg. ir Matas Puodžiūnas sv. kt. virš 105 kg.

Trečiąsias vietas užėmė: Augustas Praspaliauskas sv. kt. iki 56 kg. ir Mindaugas Lapinskas.

Merginų tarpe pirmąsias vietas laimėjo: Laura Mozuraitė sv. kt iki 53 kg. ir Jūratė Silevičiūtė sv. kt. virš 75kg. Agnė Kavaliauskaitė sv. kt. iki 63 kg. iškovojo antrąją vietą.